Trixie Labyrint-Snacky míč na pamlsky tvrdá guma 6cm

Lopta na maškrty TRIXIE SNACKY (6cm): Aktívna hračka, do ktorej je možné umiestniť maškrty Vnútri loptičky sú gumové prepážky, v ktorých sa maškrty zachytávajú a pri hre,...
Doporučená ponuka LuckyDogs.sk

Na sklade • 1 variant3,4 €92 % • 3 583 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,2 €718 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,55 €97 % • 36 903 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €94 % • 562 recenziíĎalšie informácie

loptičky

• , zakúpené v krmiva.sk

• Psik sa zabavi a popri tom ma aj mlsky
  • , zakúpené v vrabciak.sk

Prišla mi iná loptička než je na obrázku. Schválne som objednávala túto lebo s ňou máme skúsenosť a môj pes ju miluje.
    Prišla mi taká s malými výbežkami, ktorá nie je moc vhodná na von, lebo sa tam zachytáva špina.

• , zakúpené v Váš Chovatel

perfektna hracka

Materiál
guma
oranžové
Typ hračky
loptičky

Lopta na maškrty TRIXIE SNACKY (6cm):

Aktívna hračka, do ktorej je možné umiestniť maškrty

Vnútri loptičky sú gumové prepážky, v ktorých sa maškrty zachytávajú a pri hre, keď sa lopta kotúľa či ju pes hryzie, maškrty vypadávajú

Hračka s motiváciou maškŕt je výbornou výcvikovou pomôckou

• , zakúpené v krmiva.sk

• Psik sa zabavi a popri tom ma aj mlsky
  • , zakúpené v vrabciak.sk

• , zakúpené v Váš Chovatel

perfektna hracka

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Abc-Zoo.sk

Dala som to ako darček kamarátke, čo má psa, takže viac povedať zatiaľ neviem

• , zakúpené v Rajkrmiv.sk

Zdá sa byť dostatočne pevný na to, aby ho pes len tak rýchlo nezničil tým, že by ho rozkúsal.

• , zakúpené v dobra-miska.sk

• výborné na pobavenie pre akčných psov
  • , zakúpené v Abc-Zoo.sk

• +